Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Медійний марафон “Рівність у політиці”

25 жовтня 2019 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться Медійний марафон «Рівність у політиці», організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ).
Марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці жінок та чоловіків на всіх рівнях та спрямований на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.

Понад 100 лідерів та лідерок думок, представників та представниць політикуму національного та регіонального рівня, уряду, медіа та громадських організацій зберуться, щоб подискутувати про те:

Які бар’єри та можливості існують для жінок на шляху до успішної політичної кар’єри;
✔ Як забезпечити сталість досягнень у сфері гендерної рівності у владі;
✔ Які інструменти оцінки гендерної рівності існують на місцевому рівні:
✔ Яким чином медіа можуть долучитися до адвокації гендерної рівності.

Під час заходу також відбудеться інтерактивна панель за участю місцевих лідерок, які планують брати участь у виборах, та презентація медіа-проектів на підтримку теми гендерної рівності в політиці та суспільному житті.

Слідкуйте за перебігом марафону на сторінках «Жінки – це 50% успіху України» у Facebook та на каналі YouTube (для перекладу англійською мовою).

Запрошуємо представників та представниць медіа долучитися до висвітлення заходу та акредитуватися до 16:00 четверга 24 жовтня за електронною адресою office@makoro.works або за телефоном +38 067 401 5518 (Єлизавета Мікула).

Коли: 25 жовтня, 11.00-18.30

Де: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12

Програма медійного марафону #Рівністьуполітиці

Довідково:

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Медійний марафон “Рівність у політиці” організовує Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Великої Британії (British Embassy, Kyiv), Швеції та канадського народу через Посольства Канади в Україні (Embassy of Canada in Ukraine)).

Джерело: Жінки – це 50% успіху України

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33