Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Конференція «Як уникати поширення фейків та не піддаватись маніпуляціям» 

ГО ІРРП запрошує редакторів, видавців та експертів до участі в одноденній практичній конференції з медіаграмотності, яка відбудеться 08 листопада у Києві.

Наша конференція – це дискусійний майданчик, що об’єднає ключових гравців медіаринку, міжнародні та громадські організації, які працюють в сфері медіаграмотності та моніторингу медіаринку, представників фактчекінгових проектів та регіональних медіа.

СТОРІНКА КОНФЕРЕНЦІЇ З ДЕТАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ

Цілі заходу:

  •       визначити масштаб та причини поширення фейків та маніпуляцій великими ЗМІ;
  •       визначити роль фактчекінгових проектів та проектів з медіаграмотності у донесенні перевіреної інформації до аудиторії;
  •       дати представникам регіональних ЗМІ практичні інструменти з фактчекінгу;
  •       знайти способи взаємодії та взаємодопомоги між ЗМІ, фактчекінговими проектами,  проектами з медіаграмотності;
  •       створити майданчик для професійної дискусії між регіональними та центральними медіа, медійними ГО та фактчекерами.

Разом з медійниками та провідними експертами ми обговоримо найгучніші кейси фейків та маніпуляцій під час дискусії з усіма зацікавленими сторонами, обміняємося думками та досвідом і проведемо майстер-клас «Основні типи фейків та способи їх перевірки».

Детальна програма конференції – в процесі розробки та буде невдовзі доступна. 

Час роботи: з 10.00 до 18.00 години; неформальне спілкування: з 18:00 до 20:00.


Участь у Конференції – лише за особистими запрошеннями.
Для подання заявки
на участь – заповніть ФОРМУ.

Ми надішлемо особисті листи-запрошення усім, хто увійде до складу учасників та учасниць конференції до 31 жовтня 2019 (включно), та повідомимо логістичні деталі.

Участь у Конференції безкоштовна. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд. Організатори компенсують квитки на потяг (плацкарт, купе, інтерсіті 2 класу) та автобус за наявності квитків.

Організатори: ГО «Інститут розвитку регіональної преси»  у партнерстві з Європейським центром свободи преси та ЗМІ (ECPMF), Лейпциг, за підтримки  Міністерства закордонних справ Німеччини (в рамках проєкту «Re:start демократичний дискурс 2»

Координаторка проекту Оксана Євтушенко

irrp@ukr.net, 

тел.: (067) 234-42-16

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16