Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Eastbook Media School – Конкурс на участь у проекті підтримки українських журналістів та активістів

projekt_logo-460x250Фонд «Спільна Європа» та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» в рамках проекту «Українські регіональні журналісти – разом для якості» оголошують конкурс на участь в Eastbook Media School.
Eastbook Media School  – це унікальний шанс для молодих, талановитих журналістів, блогерів та активістів із регіонів України взяти участь у захоплюючих майстер-класах, стати частиною однієї команди, ознайомитися з провідними польськими та українськими експертами,  придбати техніку та створити свій мультимедійний матеріал, а також поїхати до Польщі на зустріч із зірками польської журналістики.
Результат участі у проекті – якісний мультимедійний матеріал, за створення якого передбачена винагорода у вигляді техніки та 4-денна поїздка до Польщі.

Deadline заповнення онлайн-анкети – 21 серпня 2016

Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!

Умови відбору
Eastbook Media School запрошує 20 учасників-журналістів, громадських активістів, блогерів, представників NGO з досвідом роботи не менше 1 року, які цікавляться та активно пишуть у соцмережах на представлені нижче теми:

  1. ініціативи та стартапи у регіонах, інновації – проблеми та історії успіху;
  2. внутрішні переселенці – ситуація та підтримка локальної спільноти;
  3. агрокультура та експорт – розвиток сільського господарства та бізнесу у регіонах;
  4. реалізація реформ на місцевому рівні, ініціативи “знизу”;
  5. управління енергоресурсами та альтернативні джерела енергії;
  6. участь жінок у місцевому самоврядуванні;
  7. система середньої освіти та и введення європейських стандартів;
  8. ситуація локальних національних меншин.

Якщо Ви цікавитесь цими темами,  живете та працюєте на території: Харківської, Херсонської, Черкаської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Запорізької областей, а крім цього співпрацюєте з локальними ЗМІ, тоді можете сміливо заповнювати анкету.
Хід та етапи проекту
26 липня -21 серпня 2016 – відбір учасників;
6 – 11 вересня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з мультимедійних інструментів, інфографіки, SEO, роботи з соцмережами за участю провідних українських та польських експертів;
4-9 жовтня 2016 – 5-денний тренінг у Києві з розробки бізнес-стратегії для просування створеного продукту, монетизації, принципам співпраці з іноземними партнерами за участю українських та польських експертів;
6-10  листопада 2016 – 4-денний ознайомчий візит до Польщі, знайомство з принципами роботи провідних польських ЗМІ та зірок польської журналістики.
Мета проекту
Підтримка регіональних журналістів та активістів України, практична допомога у створенні якісних мультимедійних матеріалів на тему поточних проблем українських регіонів та локальних спільнот. Eastbook Media School допоможе у створенні стратегії роботи у соцмережах, монетизації публікацій та організації співпраці з міжнародними партнерами.
Eastbook Media School бере на себе усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням, тренінгами, візами та харчуванням учасників проекту.
Для участі у конкурсі кандидати повинні заповнити онлайн-анкету

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ тут або нижче у формі

Останній день подання заявок на участь у проекті 21 серпня 2016

Чим раніше Ви заповните онлайн-анкету, тим більше шансів потрапити в Eastbook Media School!

Організатори:
Проект реалізується за сприяння Польсько-канадської програми підтримки демократії, що співфінансується з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (DFATD).
logo_na_materialy

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16