Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Джуліан Шер проведе для розслідувачів тренінг з техніки інтерв’ю

Відомий канадський та американський журналіст Джуліан Шер проведе в Києві одноденний тренінг з техніки інтерв’ю – на запрошення ІРРП.

ГО “ІРРП” запрошує журналістів-розслідувачів до участі у цьому тренінгу (дата проведення – 10 грудня 2018 року).
Тренінг безкоштовний, долучитися можуть розслідувачі з усіх регіонів України та усіх видів медіа.
Важлива умова: бути практиком, адже на тренінг потрібно буде привезти приклади власних інтерв’ю (аудіо-, відеофайли, розшифровані розмови у текстовому форматі).

Дедлайн подачі заявок – 18 листопада.
Більше подробиць про тренінг, а також лінк на заявку – тут.

Протягом одного дня учасники та учасниці отримають знання та практичні навички з техніки проведення інтерв’ю для журналістського розслідування, зокрема генерального інтерв’ю;

– проаналізують уже проведені інтерв’ю, визначать свої типові помилки під час їхнього проведення та навчаться їх уникати;

– дізнаються як “вписати” отримане інтерв’ю в структуру (сторітелінг) журналістського розслідування.

Джуліан Шер приїде до Києва 6 грудня, щоб взяти участь у Десятій Всеукраїнській конференції журналістів-розслідувачів, яку щорічно проводить Інститут розвитку регіональної преси.
ГО «Інститут розвитку регіональної преси» оголошує набір на одноденний тренінг з техніки проведення інтерв’ю для журналістів-розслідувачів.
(дізнатися більше і подати заявку на конференцію можна тут)

Джуліан Шер – канадський журналіст-розслідувач (CBC News, The Toronto StarThe Globe та Mail), засновник ресурсного центру для журналістів JournalismNet, документаліст, режисер документальних фільмів та автор шести документальних книг: “Білі каптури: Ку-клукс-клан Канади”, “Поки ви не мертві: довга поїздка Стівена Траскотта в історію”, “Дорога до чорта: як мотоциклістські бригади завойовують Канаду”, “Ангели Смерті: у глобальній імперії мотоциклістів”, “Одна дитина за один раз: глобальна боротьба, щоб врятувати дітей від онлайн-хижаків”.

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

 

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16