Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

#UIJC21. Тринадцята українська конференція журналістів-розслідувачів

Приєднуйся до мегаподії, яка ось уже 13 років збирає найкращих розслідувачів України та світу. Фокусна тема 2021 року – “Колаборація журналістів-розслідувачів: синергія та вплив”.

Коли: 2–4 грудня

Формат: змішаний. Лекції та дискусії можна буде переглянути онлайн, а обмежена кількість учасників зможе наживо приєднатися до практичних сесій. Зверніть увагу: конференцію офлайн зможуть відвідати лише власники зеленого COVID-сертифікату.

Цьогорічну програму розбили на п’ять головних кластерів, тож на вас чекають дискусії про таке:

  • Колаборації

Поговоримо про те, як проводять транскордонні розслідування, як поглибити міжнародну співпрацю журналістів-розслідувачів, де шукати фінансування для таких матеріалів та які резонансні публікації підірвали медіапростір.

  • Сталий розвиток

Дізнаємось, як розслідувальним центрам розвиватися та які перешкоди доводиться долати, а також – чому важливо не забувати про етику та стандарти і як це позначається на цілях для сталого розвитку.

  • Навчання

З’ясуємо, як викладати розслідувальну журналістику не лише в університетах, а й неформально. Наприклад, із чого починати, якщо хочеш запустити онлайн-курс.

  • Новації

Ознайомимося з новими інструментами – від реєстрів до криптовалюти й Python, а також одразу спробуємо втілити отримані знання під час майстерень – практичних сесій конференції.

  • Практики

Які прецеденти цього року змінили медіасередовище? Якими новими практиками користуються журналісти-розслідувачі? Відповіді на ці запитання отримаємо на панелях кластеру “Практики”.

Дедлайн для учасників офлайн – 21 листопада, 23:59.

Заявки для перегляду онлайн можна подавати до 28 листопада, 23:59.

_______________________

Українська конференція журналістів-розслідувачів є програмним заходом Інституту розвитку регіональної преси.

Мета: сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та їхній інтеграції у світову професійну спільноту.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16