Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

Протидія дезінформації в інформаційному просторі України, Вірменії та Грузії

Мета проекту: укріплення механізмів співпраці експертних та журналістських кіл та вдосконалення журналістської майстерності у сфері якісної перевірки змісту та інформації.

Після закінчення проекту його учасники – журналісти – зможуть визначити ключові сфери, у яких використовується дезінформація та загрози, які це явище несе для України, Вірменії і Грузії; вони навчаться протидіяти дезінформації в першу чергу у сфері її визначення та перевірки змісту; напрацюють механізми сталої співпраці з експертами.
Учасники проекту будуть протидіяти дезінформації через публікації, теле- і радіопрограми, створені під час проекту. Після його завершення вони продовжать використовувати інструменти співпраці з експертами.

У проекті візьмуть участь експерти з Польщі, України, Грузії та Вірменії. Журналісти, що візьмуть участь в заходах, отримають нагоду налагодити співпрацю з експертами.

Складові проекту:

дводенна конференція для усіх учасників проекту у Києві за участі експертів з Польщі, України, Грузії та Вірменії, що відбудеться 25-26 серпня 2018 року;

триденний семінар з протидії дезінформації у кожній з країн (Україна, Грузія, Вірменія) протягом вересня 2018 року;

публікація у медіа матеріалів учасників проекту – на тематику, у якій найбільше розповсюджена дезінформація (за підготовку і публікацію матеріалів передбачені гонорари);

конкурс на кращий матеріал серед учасників проекту у вересні-жовтні 2018 року.

Проблема дезінформації в ЗМІ є надзвичайно великою і багаторівневою, тому ми зосередимося на кількох аспектах у нашій діяльності. Проект буде дуже інтенсивним та потребує певної дисципліни. З учасниками буде підписано угоду, що передбачає обов’язкову участь в усіх заходах проекту.

У проекті беруть участь 10 журналістів з України (усі регіони, усі види медіа), 14 з Вірменії і 9 з Грузії.

Проект впроваджує ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» спільно з Фондом «Демократичне суспільство Схід» та партнерами у Грузії та Вірменії.

Партнери проекту:
ВірменіяAnalytical Centre on Globalisation and Regional Cooperation ACGRC;
Україна Інститут розвитку регіональної преси ІРРП;
ГрузіяCaucasus Center for Journalists.

Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми польської співпрацї з метою розвитку

Project co-financed by the Polish development cooperation programme of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33