Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

Cьома щорічна конференція журналістів-розслідувачів України

Cьома щорічна конференція журналістів-розслідувачів України

«Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку»

28-29 листопада 2015 року, Київ 

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує українських журналістів-розслідувачів взяти участь у щорічній дводенній конференції «Журналістські розслідування в Україні та Європі: досягнення, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 28-29 листопада 2015 року, Київ 
Цьогоріч конференція журналістів-розслідувачів проходить за підтримки проекту У-Медіа Інтерньюз Нетворк, МФ «Відродження», данського проекту SCOOP (FUJ, IMS) та Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.
Мета конференції, яку традиційно проводить Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – зібрати журналістів, які мають досвід проведення розслідувань, для обміну досвідом, спілкування, обговорення проблем, з якими стикаються журналісти в процесі проведення розслідувань, і таким чином сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та Європі.
Цьогоріч окремий трек на конференції буде присвячено розслідуванню військових злочинів. Представники ініціатив CorrecT!V та Bellingcat, а також видання “Новая газета” розкажуть про свої розслідування збитого пасажирського лайнеру рейсу М17 та про розслідування на основі відкритих фото та відеодокументів із геолокаційними мітками. Гевін Різ, директор Європейського відділу Дарт Центру журналістики та травми проведе майстер-клас з основ інтерв\’ю із постраждалими та жертвами. Окрема панель буде присвячена підсумкам Глобальної конференції журналістів-розслідувачів, що 8-11 жовтня відбудеться у Норвегії.
Детальна програма конференції буде опублікована на сайті ІРРП у жовтні.
Повністю за рахунок організаторів Конференції буде запрошено близько 100 учасників, які постійно працюють у розслідувальній журналістиці. Проте ми маємо намір залучити до участі у конференції й інших журналістів, які мають досвід у сфері проведення журналістських розслідувань.
Потрапити на конференцію можна двома шляхами:
1.    На конкурсних засадах:
Журналісти, які бажають взяти участь у Конференції журналістів-розслідувачів за рахунок організаторів на конкурсній основі, мають надіслати заповнену реєстраційну форму до 30 жовтня 2015 року (24:00). Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою irrp.org.ua@gmail.com
За наявності вільних місць ми підтвердимо додаткові запрошення до 10 листопада включно. При цьому участь у Конференції буде безкоштовною, учасники за додатковими запрошеннями матимуть змогу відвідати всі засідання, отримати всі роздаткові матеріали, взяти участь в обідах та кава-паузах, а учасники з інших міст – отримають компенсацію проїзду та поселення в готелі.
УВАГА: у конкурсі можуть брати участь лише українські журналісти.
Реєстраційна форма для безкоштовної участі на конкурсній основі
2. На платній основі:
Усі інші журналісти можуть гарантовано потрапити на Конференцію, сплативши реєстраційну плату 3500 гривень, яка дає право на участь у засіданнях та майстер-класах конференції та компенсує вартість пакету конференційних матеріалів, обіди та кава-паузи. Такі учасники самі покривають власні транспортні витрати та вартість проживання в готелі. Якщо вам необхідне проживання в готелі, організатори можуть допомогти вам з його бронюванням, а ви зможете оплатити його вартість при поселенні.
Якщо ви хочете взяти участь у конференції на платній основі, просимо заповнити відповідну реєстраційну форму.
Додаткові запитання ви можете поставити за номерами 067-547-22-33 та 067-905-63-13 та електронною поштою за адресою irrp.org.ua@gmail.com. Напередодні конференції всі учасники отримають необхідну додаткову інформацію та рахунки-фактури.
Реєстраційна форма для участі на платній основі

Джерело: ІРРП

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33