Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

«Честь професії – 2014» оголошує про відкриття спеціальної номінації – «Краще висвітлення теми «Цілі Розвитку Тисячоліття: Майбутнє, якого ми прагнемо»

V конкурс професійної журналістики «Честь професії-2014» оголошує про відкриття спеціальної номінації «Краще висвітлення теми «Цілі Розвитку Тисячоліття: Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

V конкурс професійної журналістики «Честь професії-2014» оголошує про відкриття спеціальної номінації «Краще висвітлення теми «Цілі Розвитку Тисячоліття: Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Номінація має на меті відзначити журналістські матеріали, які виявляють проблеми та відповідають визначеним на глобальному рівні Цілям Розвитку Тисячоліття ООН (ЦРТ).

До участі запрошуються всі, хто професійно займається журналістикою в Україні (працівники друкованих ЗМІ, телебачення, радіо, Інтернет). В рамках спеціальної номінації розглядатимуться матеріали у різних жанрах журналістики, а кожний номінант може надавати необмежену кількість робіт.

Вимоги до матеріалів для участі у спеціальній номінації конкурсу:

–       мають відповідати тематичній спрямованості оголошеної номінації та

–       бути опублікованими у проміжок часу з 1 вересня 2013 року по 15 березня 2014 року.

Прийом робіт триватиме до 15 березня 2014 року включно.

Усі зареєстровані на конкурс роботи будуть розміщені на офіційному сайті «Честь Професії» – www.konkurssmi.org

Переваги матимуть інформаційно-просвітницькі та аналітичні матеріали, які розкривають проблематику та відповідають наступним критеріям, визначеним для цієї спеціальної номінації:

  • професійна якість матеріалу, глибина розкриття тематики;
  • повнота інформації, логічність, зручність викладення для розуміння;
  • внесок до формування громадянської позиції для досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття;
  • висвітлення ролі Цілей Розвитку Тисячоліття як локомотива суспільного розвитку.

Конкурсні роботи оцінюватиме журі «Честь Професії», до складу якого додатково увійдуть експерти Представництва ООН в Україні та представники наукових установ, що спеціалізуються у питаннях національного розвитку.

Переможець в цій номінації отримає відзнаки переможця конкурсу «Честь Професії 2014» (статуетка, диплом, квіти) та приз від ПРООН – планшет. Фіналісти, окрім дипломів «Честь Професії 2014», також отримають почесні відзнаки та сувеніри від Представництва ООН в Україні.

Додаткову інформацію про ЦРТ можна отримати за посиланнями:

Інформація: konkurssmi.org

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33