Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

«Честь професії – 2013» оголошує про заснування спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу»

IV конкурс професійної журналістики «Честь професії» оголошує про заснування цього року спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Четвертий рік поспіль компанія виступає партнером конкурсу та заохочує створення високоякісних інформаційно-аналітичних публікацій.

IV конкурс професійної журналістики «Честь професії» оголошує про заснування цього року спеціального призу від компанії «Емвей Україна» за кращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу». Четвертий рік поспіль компанія виступає партнером конкурсу та заохочує створення високоякісних інформаційно-аналітичних публікацій.

На започаткування спеціального призу компанію надихнули обнадійливі результати досліджень Amway, які вже декілька років проводяться в Європі. За цими даними в Україні 72,1% опитаних позитивно ставляться до незалежної підприємницької діяльності, що на 5,1% більше, ніж минулого року і на 10 % більше, ніж два роки тому. Для порівняння – в середньому дві третини (69%) опитаних європейців позитивно налаштовані на відкриття власної справи.

Проте, незважаючи на великий потенціал наших співвітчизників, розпочати свій бізнес в Україні наважуються далеко не всі – лише 38,1%, що на 3% вище, аніж у 2011 році. Це, до речі, співпадає з середнім показником у Європі. Що є найістотнішою перешкодою на шляху до самореалізації? Відсутність стартового капіталу – так вважають 61,7% респондентів.

Однак, існує ще один бар’єр – українці отримують недостатньо якісної інформації щодо своїх можливостей у сфері підприємництва або самозайнятості. Людей потрібно спонукати до розвитку їх ділового та творчого потенціалу через якісне висвітлення цієї актуальної теми у ЗМІ та надання реальних прикладів із життя успішних бізнесменів.

Олена Якимчук, менеджер з корпоративних зв\’язків ТОВ «Емвей Україна»: «Ми не тільки пропонуємо українцям можливість започаткувати свій бізнес із мінімальним об\’ємом первинних інвестицій, а й навчаємо багатьом підприємницьким і лідерським навичкам. Ми щодня бачимо, наскільки важливою є якісна бізнес-аналітика для потенційних та існуючих українських підприємців. Журналісти повинні частіше висвітлювати та аналізувати актуальні теми, що пов\’язані з підприємництвом. Приємно, що результати конкурсу демонструють позитивну динаміку в діловій журналістиці. Наприклад, 2012 року 33з 395 поданих матеріалів стосувались саме бізнес-тематики. А цього року, на наше переконання,таких робіт буде ще більше».

Олексій Погорелов, генеральний директор УАВПП, співорганізатор конкурсу «Честь Професії»: «На конкурс «Честь професії» щороку подають роботи багато талановитих журналістів. Те, що наш партнер, компанія «Емвей Україна», запропонував спеціальний приз – окрім існуючих п\’яти номінацій та спеціальної номінації – підкреслює важливість подальшого підвищення якості саме ділової журналістики. Безумовно, ця ініціатива сприятиме становленню незалежного підприємництва в Україні».

Спеціальний приз за  «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу» отримає той конкурсант, який надасть найбільш об’єктивну та мотивуючу роботу. З одного боку, вона має розкрити нюанси, що з’являються на першому етапі організації бізнесу. З іншого – спонукати читача розпочати власну справу.

Прийом робіт на четвертий конкурс «Честь Професії 2013» триває до 31 березня 2013 року.

Запрошуємо подавати роботи!

Положення про конкурс та умови участі читайте на оновленому сайті конкурсу.

Інформація про AMWAY

В цьому році ТОВ «Емвей Україна» (amway.ua), представництво міжнародної компанії прямого продажу AMWAY Corp., відзначає 10-річчя своєї успішної діяльності на українському ринку. За цей період компанія налагодила співробітництво з більш ніж 250 тис. Незалежних підприємців Amway. Також були відкриті торгові центри ТОВ «Емвей Україна» в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові і Одесі.

Amway (amway.com) – одна з найбільших у світі компаній прямого продажу. У 2012році обсяг продажів AlticorInc., материнської компанії Amway, сягнув $ 11,3млрд. Компанія була заснована в 1959 році підприємцями Річем Де Восом і Джеєм Ван Анделом. Штаб-квартира знаходиться в місті Ейда, штат Мічиган, США. Amway пропонує споживачам продукцію та можливість власного бізнесу через мережу із 4 млн дистриб\’юторів у 100 країнах і територіях світу.

Асортимент продукції Amway представлений 450 найменуваннями в семи категоріях. Найбільші обсяги продажів припадають на наступні бренди: вітаміни, мінерали та дієтичні добавки NUTRILITE™, декоративна косметика та засоби для догляду за шкірою ARTISTRY™, системи очищення води eSpring™ і посуд iCook™. Компанія виробляє та вдосконалює продукцію, а також надає послуги з логістики через свої підрозділи Access Business Group і Alticor Corporate Enterprises.

Компанія Amway в 2003 році ініціювала благодійну програму ONEBYONE («Один за одним») для надання допомоги нужденним дітям у всьому світі. За 10 років співробітники та Незалежні підприємці Amway зібрали $190 млн. і вклали 2,7 млн. волонтерських годин, чим змінили на краще життя 10 млн дітей.

Інформація про конкурс «Честь Професії»

Конкурс професійної журналістики «Честь Професії» було засновано у 2010 році Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежною Асоціацією Телерадіомовців (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа». Метою конкурсу є виявлення та заохочення визнанням журналістських матеріалів високої професійної якості. Головний акцент робиться на якість, пошану та визнання в журналістиці (на кшталт Пулітцеровській премії). Конкурс проводиться в п\’яти номінаціях: «Кращий матеріал з цивільною позицією», «Краще подання резонансного матеріалу», «Краще журналістське розслідування», «Краще подання складної теми» та  «Надія журналістики». Виставляти свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром журналістики, регіоном роботи і мешкання. У 2012 році було подано понад 500 робіт.

Інформація: konkurssmi.org

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-547-22-33