Запитання? +38-067-547-22-33, +38-067-234-42-16

About RPDI

13 та 14 березня у Києві пройшов другий модуль тренінгу «Тематика поводження з відходами та альтернативної енергетики в журналістських публікаціях».

Двомодульна навчальна програма, вже другий модуль якої організувалала і провела 12-13 березня у Києві ГО «Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки FOJO Media Institute (Швеція), знову отримала масу схвальних відгуків від учасників тренінгу.

На початку журналісти говорили про те, на скільки корисною виявилася інформація, якою поділилися з ними спікери та якою пізнавальною були поїздки на підприємства “Енергія” та “Обухіввторресурси”, які відбувалися у рамках першого модулю тренінгу.

Особливо учасники виділили екологічний бот для моніторингу інформації про довкілля України та його промислових забруднювачів Saveecobot, про який розповідала співзасновниця ініціативи Save Dnipro та єдиного в Україні екологічного чат-боту SaveEcoBot Ірина Черниш.

У цей день також консультантка Програми розвитку ООН в Україні в проекті “Підтримка Парламенту України з питань сталої енергетики та охорони довкілля” Вікторія Яшкіна говорила про екологічні зобов’язання України відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.

Завершальний день тренінгу був присвячений виконанню практичних завдань, у чому журналістам допомагали спікери тренінгу Олег Хоменок (член Ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів – GIJN, старший радник з питань медіа Internews Network) та Сергій Головньов (експерт з питань газу й енергетики, редактор «Бізнес Цензор).

Наприклад, одне із завдань було – знайти три останні за часом оцінки впливу на довкілля для капітального будівництва у областях, з яких приїхали учасники.

Під час проведення тренінгу «Тематика поводження з відходами та альтернативної енергетики в журналістських публікаціях» та після його завершення учасники активно ділилися своїми враженнями у соціальних мережах.

Маєте запитання, пропозиції, коментарі +38-067-234-42-16